Megoldott

Sok-sok autógumi a csatornában

FRISSÍTÉS 2020.05.14.:

Kedves Bátori Marianna!
Köszönöm gyors és profi válaszát, és az intézkedést.
Mondhatnám, gyanúsan gyors volt a válasz, ezért egy órája felkerestem a helyszínt, ahol azt tapasztaltam, hogy munkatársaik valóban jártak ott, kiemeltek néhány könnyen hozzáférhető gumiabroncsot, melyeket annak rendje és módja szerint ott is hagytak, így most a csatorna mellett is van 3 szemétkupac, mely gumiabroncsokat is tartalmaz, és persze a csatornában is van még bőveb belőlük.
Javaslom, fussanak neki újra a feladatnak, előbb-utóbb biztosan sikerülni fog a szennyezés tányleges felszámolása.
Tisztelettel
Hajdú Attila
UI: mellékelek sok friss fotót a helyszínről

-----

FRISSÍTÉS 2020.05.12.:

Az FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kiemelték az
árokszakaszból az autógumikat és egyéb hulladékokat. A mederben
található iszap kitermelése is megkezdődött, már több mint tíz köbéter
iszapot elszállítottak a kollégáink."

-----

Sok-sok autógumi a csatornában Kispest és Soroksár között, az M0 hídja alatti résztől

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, M51

Hozzászólások

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínt valóban szépen kitakarították azóta - más kérdés, hogy máris került oda új hulladék :(
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hajdu Attila Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Ahogy az előző válaszunkban írtuk  "munkatársaink kiemelték
    azárokszakaszból az autógumikat és egyéb hulladékokat, a
    mederbentalálható iszap kitermelés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.05.14.: Kedves Bátori Marianna! Köszönöm gyors és profi válaszát, és az intézkedést. Mondhatnám, gyanúsan gyors volt a válasz, ezért egy órája felkerestem a helyszínt, ahol azt tapasztaltam, hogy munkatársaik valóban jártak ott, kiemeltek néhány könnyen hozzáférhető gumiabroncsot, melyeket annak rendje és módja szerint ott is hagytak, így most a csatorna mellett is van 3 szemétkupac, mely gumiabroncsokat is tartalmaz, és persze a csatornában is van még bőveb belőlük. Javaslom, fussanak neki újra a feladatnak, előbb-utóbb biztosan sikerülni fog a szennyezés tányleges felszámolása. Tisztelettel Hajdú Attila UI: mellékelek sok friss fotót a helyszínről ---------- Sok-sok autógumi a csatornában Kispest és Soroksár között, az M0 hídja alatti résztől"-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.14.: Kedves Bátori Marianna! Köszönöm gyors és profi válaszát, és az intézkedést. Mondhatnám, gyanúsan gyors volt a válasz, ezért egy órája felkerestem a helyszínt, ahol azt tapasztaltam, hogy munkatársaik valóban jártak ott, kiemeltek néhány könnyen hozzáférhető gumiabroncsot, melyeket annak rendje és módja szerint ott is hagytak, így most a csatorna mellett is van 3 szemétkupac, mely gumiabroncsokat is tartalmaz, és persze a csatornában is van még bőveb belőlük. Javaslom, fussanak neki újra a feladatnak, előbb-utóbb biztosan sikerülni fog a szennyezés tányleges felszámolása. Tisztelettel Hajdú Attila UI: mellékelek sok friss fotót a helyszínről ----- FRISSÍTÉS 2020.05.12.: Az FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kiemelték az árokszakaszból az autógumikat és egyéb hulladékokat. A mederben található iszap kitermelése is megkezdődött, már több mint tíz köbéter iszapot elszállítottak a kollégáink." ----- Sok-sok autógumi a csatornában Kispest és Soroksár között, az M0 hídja alatti résztől"-ra.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Sok-sok autógumi a csatornában Kispest és Soroksár között, az M0 hídja alatti résztől"-ról "Frissítés 2020.05.14.: Kedves Bátori Marianna! Köszönöm gyors és profi válaszát, és az intézkedést. Mondhatnám, gyanúsan gyors volt a válasz, ezért egy órája felkerestem a helyszínt, ahol azt tapasztaltam, hogy munkatársaik valóban jártak ott, kiemeltek néhány könnyen hozzáférhető gumiabroncsot, melyeket annak rendje és módja szerint ott is hagytak, így most a csatorna mellett is van 3 szemétkupac, mely gumiabroncsokat is tartalmaz, és persze a csatornában is van még bőveb belőlük. Javaslom, fussanak neki újra a feladatnak, előbb-utóbb biztosan sikerülni fog a szennyezés tányleges felszámolása. Tisztelettel Hajdú Attila UI: mellékelek sok friss fotót a helyszínről ---------- Sok-sok autógumi a csatornában Kispest és Soroksár között, az M0 hídja alatti résztől"-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bátori Marianna!
    Köszönöm gyors és profi válaszát, és az intézkedést.
    Mondhatnám, gyanúsan gyors volt a válasz, ezért egy órája felkerestem a helyszínt, ahol azt tapasztaltam, hogy munkatársai
    ...
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hajdu Attila Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kiemelték az
    árokszakaszból az autógumikat és egyéb hulladékokat. A mederben
    található iszap kitermelése
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    a csatorna mentén tovább haladva ilyet is talál az ember az erdő szélén
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Rákos patak szennyezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Templom utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére