Megoldatlan

Villanyoszlop köré épülő Eurovelo-6 szakasz Soroksáron

FRISSÍTÉS 2020.04.21.:

Budapest Közút válasza:
A bejelentésben szereplő, építés alatti kerékpárút nem Társaságunk által üzemeltetett területen van.
Kérjük, a kérdéssel a XXIII. kerületi Önkormányzathoz fordulni szíveskedjék.

-----

Valamilyen kerékpáros szemmel - és józan paraszti ésszel - felfoghatatlan oknál fogva úgy épül Soroksáron az Eurovelo-6-os kerékpárút Dél felé kivezető szakaszából pár száz méter, hogy az magába foglalja a villanyoszlopokat - holott jól láthatóan rengeteg hely van az útpálya arrébb húzására. Ha ez még lehetséges, javíttassuk ki a hibát.
Ha ez nem lehetséges, nevezzük ezt az útszakaszt a Magyar Mérnökök Diadalútjának.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vadevezős u. 1a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nagyon gáz. Az utak építésére van valamilyen törvény erejű szabályzat. Az biztos nem tartalmaz ilyet.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeptember végére szépen körbe is aszfaltozták ezt a villanyoszlopot a bicikliútban.
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon érdekes, hogy Soroksár egy másik helyszínén egy új utcát hoztak létre, s ott is az útban volt benne a villanyoszlop - de azt megoldották, annak ellenére, hogy ott a villanyoszlopot kellett arré...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Valamilyen kerékpáros szemmel - és józan paraszti ésszel - felfoghatatlan oknál fogva úgy épül Soroksáron az Eurovelo-6-os kerékpárút Dél felé kivezető szakaszából pár száz méter, hogy az magába foglalja a villanyoszlopokat - holott jól láthatóan rengeteg hely van az útpálya arrébb húzására. Ha ez még lehetséges, javíttassuk ki a hibát. Ha ez nem lehetséges, nevezzük ezt az útszakaszt a Magyar Mérnökök Diadalútjának."-ról "FRISSÍTÉS 2020.04.21.: Budapest Közút válasza: A bejelentésben szereplő, építés alatti kerékpárút nem Társaságunk által üzemeltetett területen van. Kérjük, a kérdéssel a XXIII. kerületi Önkormányzathoz fordulni szíveskedjék. ----- Valamilyen kerékpáros szemmel - és józan paraszti ésszel - felfoghatatlan oknál fogva úgy épül Soroksáron az Eurovelo-6-os kerékpárút Dél felé kivezető szakaszából pár száz méter, hogy az magába foglalja a villanyoszlopokat - holott jól láthatóan rengeteg hely van az útpálya arrébb húzására. Ha ez még lehetséges, javíttassuk ki a hibát. Ha ez nem lehetséges, nevezzük ezt az útszakaszt a Magyar Mérnökök Diadalútjának."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, April 21, 2020 2:52 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez ha így marad, nagyon gáz.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, én is terveztem már jelenteni ezt a mérnöki bravúrt. :)

    Látványosan váltakozik a színvonala a bringaútnak. Örvendetes, hogy itt legalább jó lesz a burkolat minősége. Az meg hab lenne a tortán,...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozog

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére