Megoldatlan

Kitaposott, kiparkolt zöldfelület

Anonim Járókelő

Régebb óta húzódó probléma, hogy a Bagolyvár utcában a közelben levő iskolák, óvodák és egyetem miatt több jármű fordul meg erre, mint amennyi elfér. A helyzet nem megfelelő megoldása, hogy felállnak a fűre.
Mára ez olyan lett, hogy csak ott maradt fű, ahol a fa van, minden fa-köz parlaggá változott, hiányos, a szegély letaposva, a növényeknek már nyoma sincs.
Most, hogy nincsen iskola/óvoda/egyetem, nem áll itt senki. Így még jobban látszik a probléma.
A valamikor zöld felületeket fel kellene frissíteni, bevetni fűvel és lepollerezni, hogy ne tudják kitaposni az autókkal. Ezt a Fogarasi út felé eső részen, a pénzügyi egyetemnél megoldották, már csak ezen a Mogyoródi út felé eső oldalon kell.
Kéretik az illetékesek szíves intézkedését, hogy az utca újra kellemes kertvárosi legyen, és ne egy poros mellékutca.
-- tipp 2: a forgalomtechnika megkívánná, hogy a hely adottságai miatt az egyirányúsítás kialakításra kerüljön a Kalapács utcától a Fogarasi út felé, és a Kalapács utcától a Mogyoródi út felé, így a Nagy Lajos király útja telítettsége miatt erre szökő autósok nem jönnék ide, csak az, akinek itt van dolga.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Wass Albert tér 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szomorú, hogy a meglevő állapot állagromlására sem fordítanak energiát. A rendészet nem intézkedik, füvesítés nem történik, pollerezésre nincs pénz. Akkor ez itt szépen elenyész, aztán jóvanazúgy'.
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes válasza alapján itt csak a gerillazöldítés segíthet. Össze kell fogni néhány aktív ittlakóval, és szép kis sziklakerteket kialakítani :) A visszatérő óvodások-iskolások meg gondozhatják (...
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Forráshiány
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az
    önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok
    lebonyolítását a Zuglói Városgazdálkodás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dús növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa 2 éve :-(

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére