Megoldatlan

Rézvirág utca

Ez a buszmegálló továbbra is szörnyű látvány.
A neve már megváltozott az előző bejelentés óta, de az állapota nem.
Kérem segítsenek a probléma megoldásában!

Korábbi bejelentésem:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/43083/danone

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Aluljáró (Rézvirág utca)

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010833-002/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00062574

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Bándi Ágnes! Szerintem írj a BKV-nak, felelős állampolgárként megteheted. Az ilyen típusú zöld megállók hozzájuk tartoznak. Bár ha elviszik/elbontják, NEM lesz fedél a várakozók feje fölö9tt. :/
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Bándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére