Megoldásra vár

Szemetesek zárhatóvá tétele

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.06.02.
A bejelentő kommentje:
"Csak a Főkert részére küldtétek el, de hátha az Önkormányzat kicsit jobban kezeli az ügyet. Küldjétek el légyszíves nekik is."

FRISSÍTÉS 2020.03.27.
A FŐKERT válasza:
"A bejelentés helyszínén jelenleg nem tervezzük a szemetesedények cseréjét, de a hulladékgyűjtők ürítését és a szétszórt hulladék összegyűjtését a továbbiakban is végzik munkatársaink."

Tisztelt Illetékes!
A Flórián téren és környékén, főleg a McDonald's-hoz közel a madarak szétszedik a szemeteseket egy kis maradékot kerseve. Az egész környék úszik a szemétben. Kérem cseréljék le a hulladékgyűjtőket olyan típusra, amit a madarak nem tudnak szétszedni.
Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szőlő u. 80

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy elég jó megoldást találtak ki állítólag. Ha arra járok lefotózom
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a szemetesek kiváltására folyamatban van egy olyan tömeges gyártásra alkalmas hulladékgyűjtő elkészítése, amelyik a mai követelményeknek megfelel, zárt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. június 3.

    Pill
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Flórián téren és környékén, főleg a McDonald's-hoz közel a madarak szétszedik a szemeteseket egy kis maradékot kerseve. Az egész környék úszik a szemétben. Kérem cseréljék le a hulladékgyűjtőket olyan típusra, amit a madarak nem tudnak szétszedni. Köszönöm a munkájukat!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.02. A bejelentő kommentje: "Csak a Főkert részére küldtétek el, de hátha az Önkormányzat kicsit jobban kezeli az ügyet. Küldjétek el légyszíves nekik is." FRISSÍTÉS 2020.03.27. A FŐKERT válasza: "A bejelentés helyszínén jelenleg nem tervezzük a szemetesedények cseréjét, de a hulladékgyűjtők ürítését és a szétszórt hulladék összegyűjtését a továbbiakban is végzik munkatársaink." Tisztelt Illetékes! A Flórián téren és környékén, főleg a McDonald's-hoz közel a madarak szétszedik a szemeteseket egy kis maradékot kerseve. Az egész környék úszik a szemétben. Kérem cseréljék le a hulladékgyűjtőket olyan típusra, amit a madarak nem tudnak szétszedni. Köszönöm a munkájukat!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a Főkert részére küldtétek el, de hátha az Önkormányzat kicsit jobban kezeli az ügyet. Küldjétek el légyszíves nekik is.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a kerület részére is jó lenne elküldeni.

    Folyamatos a szemét, hiába szedik. A madarak nagyon ügyesen szedik szét és dobáljak ki a szemetes teljes tarlalmát. Sajnos ez nem az a szintű problé...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00062416 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére