Megoldott

Palack a lámpán

Kérem távolítsák el a palackot a lámpáról. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád u. 107

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész. Köszönöm szépen!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Köszi hogy jelezted, továbbítottuk a BDK-nak. Üdv, Laci
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt is hogy sikerült...

    Ez nem BDK?
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomok a garázssornál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Légió utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére