Megoldott

A Széll Kálmán téren éktelenkedő “babakocsi”

A Vérmező utca 10. ingatlannal szemben, a Széll Kálmán téri lépcsőhöz közel egy “babakocsi” van kiláncolva. Mivel kerekeit vesztett és lepusztult állapotú, a funkciója megkérdőjelezhető. Mindenesetre így hulladék benyomását kelti, városképet rombol.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy „Elszállítása megtörtént.“
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgozó csapata
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper. Bár a sablon ide vonatkoztatott része kissé viccesen hat.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karolina út (I. kerület, Várkerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Budos kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére