Megoldatlan

Körbeaszfaltozott fa

Az évek során túl nőttek a fák a számukra kihagyott területen, a törzsük a járdát is szétfeszíti.
Jó lenne, ha nagyobb teret kapnának a növekedésre és a burkolatokat is javítanák (az autósok és a gyalogosok érdekeiben. Remélem természetesen a fáknak nem esik bántódásuk. Nagyon jó árnyékot tartanak.

Cím: 1201 Budapest Attila utca 19. (Attila utca / Zilah utca, kisbolt sarok)
illetve az Attila utca 18 előtt a murvás "parkolónál"

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Attila u. 19

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A XX. kerületi önkormányzat híresen szereti a fákat.
    Hasonló eset: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/33128/aszfaltdarabok
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. Élettani szempontból valóban az lenne az ideális, ha a fák nagyobb teret kapnának, azonban sajnos mivel az a járda szélességének csökkenésével, és így a gy...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Kosa Julia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Elhagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zodony utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére