Megoldott

Beszakadt aknafedél

Anonim Járókelő

Beszakadt az aknafedél.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 33

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a jelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 60997 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy önkormányzat hálózati alépítményeket nem üzemeltet, azok műtárgyait az illetékes szolgáltatónak kell fenntartania. Az es
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A beszakadt aknafedél és közvetlen környezete.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére