Megoldott

Fennakadt karácsonyfa

Anonim Járókelő

Egy karácsonyfát az ablakon dobtak ki, fennakadt egy másik fán.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 58

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára lekerült a kidobott fenyőfa a másik fáról.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image002.jpg@01D60129
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a magasban fennakadt karácsonyfa eltávolítása nem feladata Társaságunknak, de az ehhez szükséges eszközök hiányában erre lehetőségünk sincs.
    Ha valamilyen módo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mikor utoljára láttam (tegnap), még fent volt. Túl magasan van, semmilyen eszközöm nincs, hogy leszedjem.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép. Az FKF szerintem nem fogja leszedni a fáról. Ők csak elszállítják. Amúgy fent van még? Vagy leesett?
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére