Megoldott

Tűzcsap folyás

Földből szivárog a víz, tűzcsap föld felett nem sérült, mégis áll körülötte a víz és sziszegő hangot ad.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Álmos u. 28

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIX., Álmos utca...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Hornyák Tímea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törpe tűzcsapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Le fog esni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    0104-Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére