Megoldott

Évek óta nem takarított terület az Alkotás úton

Az Alkotás út villamosmegállóinak járdaszigetei körül évek óta gyűlik a por és mocsok. Nyáron térdig érő gaz nő belőle.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Alkotás u. 22

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján. Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az Alkotás úti szigetvégeket 02.20-án éjjel megtakarítottuk. Csatolunk pár képet.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/60385/evek-ota-nem-takaritott-terulet-az-alkotas-uton/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Faluvégi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Viktor, ez nem munkaerőhiány. 2014-ben arra jártam munkába és már ott volt. Ma is ugyanúgy van. 5 év! Ha kétévente egyszer felszednék ezeket a porhalmokat, már boldog lennék!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Munka erő hiány miatt lesz a válasz. Legalább egyszer a hónapon lehet találni vkit.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Faluvégi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére