Megoldott

Hibásan beszélő közlekedési lámpa

A Szugló utca, Nagy Lajos Király útja kereszteződésben a zöldre váltott lámpa az mondja, hogy piros a jelzés valamint csak a kereszteződés feléig (a sínekig) ad hangos információt. Kérjük a probléma azonnali javítását, mert fokozott a balesetveszély.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló utca / Nagy Lajos király útja

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Nagy Lajos király útja - Szugló utca csomópontban észlelt, hibásan üzemelő hangjelző készülékekkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpaszervi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a gyors javítást!
  • VGYKE Munkatárs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük a gyors javítást, a lámpa már remekül működik.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fodor Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére