Megoldatlan

Áramütés veszélye

Anonim Járókelő

Telekom szekrény ajtaja félig leszakadva.
7.ker. Rottenbiller u. 3. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 3

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pls küldjék vissza az iletékesnek.
  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére