Megoldott

Remek kanapé

Kérem szállítsák el a kanapét. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 5

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt S Dominik!

    Tájékoztatom, hogy Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet gondoskodni fog a bútor elszállításáról.

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezető
    III. Kerületi Polgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Vödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális zöldhulladék lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális sittlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére