Megoldott

Kipufogógáz szag a buszon

Az utóbbi pár hétben háromszor is utaztam olyan buszon a 20E vonalán, amin nagyon erős kupufogógáz szag volt. Kérem intézkedjenek, szüntessék meg a hibát!
Tegnap a rendszámot is megnéztem, a BPO-008-as biztosan ilyen, de azt nem tudom, hogy a többi esetben is ez volt-e. (a kép csak illusztráció...)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rumbach Sebestyén u. 19

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    rendben, köszönöm!
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005407-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00059582

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére