Megoldott

Kőbányai út / Könyves Kálmán krt. életveszélyes lámpa

A nagy szél hatására a Kőbányai út / Könyves Kálmán krt. kereszteződésben a forgalmat irányító lámpa kiszakadt/lóg, ezzel mind a villamos, kerékpáros és gépjármű forgalmat veszélyezteti. Kérem haladéktalanul a javítását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 28

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Kőbányai út - Könyves Kálmán krt. csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpaszerviz elvégezte.

    Tisztelett...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Gyula hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap jártam arra. A bejelentett hiba javitva !!
    Tehát megoldott :)
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lipusz Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére