Megoldatlan

Álló köztéri óra

Anonim Járókelő

A Nyugati téren, a Váci út-Szent István körút sarkon magas oszlopon forog egy óra, de évek óta áll, nem mutatja a pontos időt. Vagy javítsák meg, vagy tegyenek rá reklámot, mint alatta is van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldhatatlan a 21. században??????
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarták a számlapot, így se reklám rajta, se óra. Ez a megoldás?
  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megküldve: City Dekor Kft. - info@citydekor.hu
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, jó kép!!!
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép:
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez az az óra:
    https://goo.gl/maps/XTxBrdE2va2uhQ749
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj újabb kép(ek)et.
    Ha 30 napon belül nem érkezik visszajelzés tőled, bejelentésedet töröljük.
    Köszönjük segíts...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére