Megoldatlan

Tó a lánchídon

Anonim Járókelő

Nagy viharok után a Lánchíd járdáján a Pilléreknél található U- kanyarulatban bokáig érő víz van, valószínűleg nincs/eldugult a lefolyó. A tegnapi vihar után este és reggel is kis tó képződött a DK-i pillérnél, száraz lábbal lehetetlen átjutni (kb 10 cm magas a tó) - (sajnos nincs képem a problémáról, nem volt nálam telefonfotógép)

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5854)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A problémát észlelte a hídmester, ak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:/...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    http://444.hu/2015/10/16/budapesten-a-hidon-is-tud-lenni-arviz

    Sajnos ismétlődő problémáról van szó, tegnap láttam olyan turistákat, akik az úton keresztül kerülték ki a pillért. Ez így már nem csak...
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A vízmegállást a víznyelők eldugulása okozta. A tisztításukat a hidat üzemeltető BKK Közúttól megrendeltük. A javításig szíves türelmét kérjük.
    Észrevételét köszönjük, a kivitelezé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére