Megoldatlan

Pecatavacska a Lánchídon

A képen látható pocsolya a Lánchídon (a délnyugati hídpillérnél) a legmélyebb pontján egészen biztosan meghaladta a 20 cm-es mélységet. Tekintettel arra, hogy Pestről Budára haladtam, láthattam, hogy a délkeleti hídpillérnél semmiféle hasonló gond nem akadt. A segítséget a probléma megoldásában előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon örülök, hogy a hídmester ellenőrzi, de ezek szerint ez nem elég. (És hidegen hagy, mit szed ki a lefolyóból.) A kész helyzet érdekel.Mi lenne, ha koncepciójában más megoldást választanának (pl....
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5849)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A problémát észlelte a hídmester, ak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát parádésan sikerült az a megrendelés. Szeretném kérni a bejelentés újraküldését ezzel a linkkel a mellékletben: http://444.hu/2015/10/16/budapesten-a-hidon-is-tud-lenni-arviz
  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár napja arra jártam, ugyanúgy benne van a szemét stb. Lehet, hogy érdemes újraküldeni a BKK-nak. (Ha ez történik, a bejelentésben rosszul van megjelölve és tényleg a DK-i pillérnél van valójában).
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A vízmegállást a víznyelők eldugulása okozta. Tisztításukat a hidat üzemeltető BKK Közút Zrt.-től megrendeltük.
    Köszönjük bejelentését, a javításig szíves türelmét kérjük.

    Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz!
  • Tamás Rajnai hozzászólt a bejelentéshez.

    Emlékeim szerint pont fordított a gond elhelyezkedése, a DK-i pillérnél (Pesthez közelebbi)probléma, a DNY-inál (Budaközeli) nem.
  • H Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Később kikerült még egy bejelentés ugyanebben a tárgyban: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5854/to-a-lanchidon
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H Z bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére