Megoldatlan

Szégyen alagút

Anonim Járókelő

A 13.kerület és a 6. kerületet egy alagút köti össze aminek a segítségével ellehet kerülni egy 15 perces sétát. Az átmenő forgalma igen nagy biciklisek is használják talán csak azért mert így nem kell a felüljáróra felmenni. Az alagút állapota kíván némi fejlesztést.
A közvilágítás hiányos és ahol van az is kosz és mocsok. Van aki úgy gondolja, hogy egy nagy nyilvános WC. A kerékpárosok csodálom, hogy erre járnak mert az alagút mind két végén lévő felhajtó rámpa elég veszélyes." Hiányos" és nem úgy néz ki mint ami tegnap lett ilyen.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:/...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Az 5740-es számú észrevétel kapcsán az alábbiakról informáljuk.

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megkeresést a vasúti infrastruktúrát kez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát a helyzet változatlan.
    Az alagút állapota csak romlik egyre gyorsabban és egyre jobban.
    A nyári özönvíz nem segített a takarításban mert az össze törmelék és iszap ott maradt. Aminek a takarítását
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5740/szegyen-alagut/frissites
    Kösz...
  • VI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A panaszlevelében jelzett problémával kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a gyalogos aluljáró a MÁV Zrt. tulajdonában, kezelésében és üzemeltetésében van. Ezért a bejelentését továb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A MÁV eléggé elhanyagolja az egész Nyugatitól lefelé, a Dózsa György útig terjedő részt. Már az Eiffel térnél is, ha két lépést bentebb megy az ember, a Podmaniczkyról az Eiffel téren át a pályaudvar...
  • VI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi ügyben küldött panaszlevélre tájékoztatjuk, hogy a gyalogos aluljáró a MÁV Zrt. tulajdonában, kezelésében és üzemeltetésében áll, ezért a bejelentést továbbítottuk a hat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére