Megoldásra vár

Széttaposott növénykazetta az Erzsébet téren

Az Erzsébet tér Deák tér felőli sarkán a képen látható módon szinte csupaszra járták az eltévelyedett gyalogosok. A növényeknek kampec, esőben a sár folyik ki a bringaútra. valahogy rendezni kéne itt a helyzetet. A probléma gyökere, hogy külön megy a kerékpárút (le az úttestre, mivel sávként folytatódik), a gyalogosok meg azt hiszik járda, aztán a növénykazettán át vágnak át a járdához. Ez így most senkinek sem jó. Ahol a Bajcsyn az Anker köz felé vezető átvezető zebránál külön válik a járda, és a bringaút, ott sok bringapiktóval és táblával is jelezni kéne, hogy gyalogosoknak nem erre, emellett a növénykazettát korláttal kéne körbevenni, és helyreállítani a növényzetet.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 14

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémát ismerjük, a növénykazetta pótlása a tavaszi munkák során valósul meg.
    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem korlátozni kell, hanem kijelölni járdának. Ha arra lehet gyalog A-ból B-be jutni, akkor arra fognak menni, ebből kellene kiindulni.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "V. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00056346 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa pótlása?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére