Megoldott

Gyanús állványozás

Az V. kerületi Bajcsy-Zsilinszky utca 22. számú ház hetek óta be van állványozva, ékként türemkedve az úttest irányába. Azonban munka az állvány felállítása óta nem tapasztalható.
Kérem, hogy végezzenek egy gyors ellenőrzést az építkezésen.
Köszönöm.

Frissítés:
Noha úgy tűnt, hogy bontani kezdik az állványt, a mai napon megjelent egy cikk is ezzel kapcsolatban:
http://index.hu/urbanista/2015/06/20/reklamhalo_kamuallvany_bajcsy_zsilinszki/

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepcső kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Attila
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Burkolóelem sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére