Megoldott

Sósfürdő autóbuszmegálló

A Pesterzsébet irányú Sósfürdő megállóhely várójának üvegét kiverték. Kérném az üvegszilánkok eltakarítását! (a szilánkok a Gubacsi lakótelep irányába vezető lehajtóra is hullottak!!!)

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Sósfürdő

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A JCDecaux az egyik cég a nagyon kevés közül, amely odafigyel a bejelentett és nem bejelentett hibákra!
  • V. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors munkájukat!
  • Horváthné B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • V. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére