Megerősítésre vár

Rontott utcanévtábla

A Vörösmarty utcában újonnan kihelyezett táblán sikerült elírni a nevet. Kérném a tábla cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vörösmarty u. 82

Hozzászólások

  • V. Márk visszajelzésére vár.

  • Mészáros Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor azt hiszi az ember, hogy már mindent látott :D Szép találat!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hibás utcanévtáblák eltávolításra kerültek, a cseréről gondoskodunk.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzsébet Önkormányzata - Városgazdálkodási Osztály
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • V. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Több tábla is érintett (lehet még)!!!
  • V. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leeső faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hargita utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére