Kiegészítésre vár

Olajfolt az utcan

A Dandar furdo elott hatalmas olajfolt van, ami most eppen a viz tetejen uszik.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Dandár u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Rózsa!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illet...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szőke Rózsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére