Megoldott

hiányzó favédő korlát

FRISSÍTÉS 2019.11.14.:

A FŐKERT válasza:
"Az út menti parkolás gátló oszlopok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe.
A képen látható oszlop a járdaburkolat parkolásgátló oszlopa, nem a fáé.
Vélhetően ingatlanon való építkezés miatt szedték ki a járdára való parkolás gátló oszlopokat, melyek kezelője a Budapest Közút Zrt."

-----

FRISSÍTÉS 2019.11.14.:

A Budapest Közút válasza:
"A bejelentett favédő korlát nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a Főkert Nonprofit Zrt. felé továbbítani a bejelentést."

-----

7. ker. Dózsa Gy. út 76. előtt hiányzó favédő korlát. Ez nemcsak azt eredményezi, hogy az autósok akadálytalanul felparkolhatnak a járdára, hanem veszélyezteti a facsemete életét, mivel betonkeménnyé döngölik a körülötte lévő talajt, és nem tud elegendő vízhez jutni. Kérem a korlát minél előbbi pótlását!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 74

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A környéken mindenhol pótolva lett a favédő korlát. Illusztrációnak készítettem egy fényképet az út mellett.
  • Olga Dmitrijevna visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-139461/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "7. ker. Dózsa Gy. út 76. előtt hiányzó favédő korlát. Ez nemcsak azt eredményezi, hogy az autósok akadálytalanul felparkolhatnak a járdára, hanem veszélyezteti a facsemete életét, mivel betonkeménnyé döngölik a körülötte lévő talajt, és nem tud elegendő vízhez jutni. Kérem a korlát minél előbbi pótlását!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.11.14.: A FŐKERT válasza: "Az út menti parkolás gátló oszlopok nem tartoznak Társaságunk kezelésébe. A képen látható oszlop a járdaburkolat parkolásgátló oszlopa, nem a fáé. Vélhetően ingatlanon való építkezés miatt szedték ki a járdára való parkolás gátló oszlopokat, melyek kezelője a Budapest Közút Zrt." ----- FRISSÍTÉS 2019.11.14.: A Budapest Közút válasza: "A bejelentett favédő korlát nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a Főkert Nonprofit Zrt. felé továbbítani a bejelentést." ----- 7. ker. Dózsa Gy. út 76. előtt hiányzó favédő korlát. Ez nemcsak azt eredményezi, hogy az autósok akadálytalanul felparkolhatnak a járdára, hanem veszélyezteti a facsemete életét, mivel betonkeménnyé döngölik a körülötte lévő talajt, és nem tud elegendő vízhez jutni. Kérem a korlát minél előbbi pótlását!"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00053212 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentett favédő korlát nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a Főkert Nonprofit Zrt. felé továbbítani a bejelentést.

    Üdv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére