Megoldott

Pontatlan kivitelezés

A XIII. került Szobor utcai játszóteret nemrég újították fel, nagyon köszönjük! Viszont az újonnan telepített pingpongasztal beépítése meglehetősen ferdére sikerült. Célszerű lenne a kivitelezővel még a garanciális időn belül kijavíttatni a hibát.

Probléma helyszíne
Angyalföld Magyarország

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam, ki lett egyenesítve az asztal. Nagyon köszönjük!
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A ping-pong asztal vízszintbe állítására már felszólítottuk a kivitelezőt. Legkésőbb a hónap végére lesz a helyzet orvosolva.

    Továbbra is várjuk kérdései
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a képről esetleg nem lenne annyira egyértelmű, az asztal balra lejt, kb 2-3 foknyi az eltérés a vízszintestől.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Turbina utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elszaradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Mohács utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére