Megoldatlan

Erősen dőlő fa

Frissítés 2020.04.02: Ez szerintem balesetveszélyes, küldjük újra kérlek!
----------
Tisztelt Illetékes!

Az V. kerületi Alkotmány utca - Bihari János utca sarkán található a képen látható fa. Kérem, vizsgálják meg, mennyire van veszélyes állapotban, lehet-e tenni valamit a megmentése érdekében. Az is lehet, hogy változatlanul hagyni a legjobb?

Válaszukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Alkotmány u. 16

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Így van, az nem megoldás, hogy hagyjuk kidőlni.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Maradjon megoldatlan szerintem, az illetékesek nem oldották meg a problémát, csak elodázták. Zöld megoldott címke a tényleges megoldásért "jár", ha érdekmúlás miatt már nem aktuális, azt nem oldotta...
  • Cserjés András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez megoldódott, le lehet zárni. :)
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ilyen fákat teljesen lehetetlen lenne kikötni a mellette lévő épülethez és gondozni? Amolyan villamos felsővezeték tartó szerűen, csak kifejezetten erre használt gumi bevonatú drótkötéllel (létezik...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyen itt is nyoma annak, hogy fővárosi információk szerint az V. kerületi önkormányzat nem adta meg a kivágási engedélyt.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kár érte. :(
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem szeretnék okoskodni, hogy én megmondtam, de én megmondtam. :(
    https://444.hu/2020/06/14/mogyoronyi-jegdarabok-kidolt-fak-budapestre-szakadta-az-eg
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az V. kerületi Alkotmány utca - Bihari János utca sarkán található a képen látható fa. Kérem, vizsgálják meg, mennyire van veszélyes állapotban, lehet-e tenni valamit a megmentése érdekében. Az is lehet, hogy változatlanul hagyni a legjobb? Válaszukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ról "Frissítés 2020.04.02: Ez szerintem balesetveszélyes, küldjük újra kérlek! ---------- Tisztelt Illetékes! Az V. kerületi Alkotmány utca - Bihari János utca sarkán található a képen látható fa. Kérem, vizsgálják meg, mennyire van veszélyes állapotban, lehet-e tenni valamit a megmentése érdekében. Az is lehet, hogy változatlanul hagyni a legjobb? Válaszukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez szerintem balesetveszélyes, küldjük újra kérlek!
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás. 04.02.
  • Fónai Kende visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Még megoldásra vár
  • Fónai Kende visszajelzésére vár.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00052167 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kisztáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Tamás
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    0505-Podmaniczky tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére