Válaszra vár

Borzasztó állapotú és balesetveszélyes útszakasz

Anonim Járókelő

A Harmat utca "külső" szakasza (Újhegyi út - Hangár u. között) évek óta borzalmas állapotban van az útfelület. Kerékpárral közlekedve - különösen este - csak a szerencsén múlik, hogy az ember ne egy kátyúban kössön ki. Ez meglehetősen balesetveszélyes, és nem így kéne lennie. A kerékpáros közlekedés fejlődését nagyban elősegítené az is, ha ezen az egyébként népszerű szakaszon olyan intézkedéseket vezetnének be, amelyek nagyobb biztonságérzetet nyújtanának (pl.: kerékpársáv, nyitott kerékpársáv). A szakasz véleményem szerint azért népszerű, mert ez köti össze Pestszentlőrincet A Harmat utca majdnem teljes hosszán végigfutó, tényleg biztonságos és kulturált közlekedést nyújtó kerékpáros infrastruktúrával.
A csatolt hőtérképen (strava.com) látható, hogy mennyire fontos útvonal ez a kerekparosoknak.

Sajnos csak öt darab kép csatolására van lehetőség. Többit megpróbálom a kommentekben.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 220

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hőtérkép
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    46-50
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    41-45
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    36-40
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    31-35
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    26-30
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    21-25
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    16-20
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    11-15
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    6-10
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gőzmozdony utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú az úttest szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére