Megoldott

Lyukas csatornafedél

A Szinyei és a Szondi utca kereszteződésében látható ez a veszélyes lyuk. Nekem nem tűnik úgy hogy az a két deszkadarab tökéletes védelmet nyújtana (főleg éjszaka).

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos csak este tudtam lefotózni, de megcsinálták.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Besüllyedt aknafedő gányolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére