Megoldott

Fa nő ki Budapest egyik jelképéből

Tiszelt Illetékes!
Kérem, hogy a Lánchíd budai végén, északi oldalán lévő oroszlán mellől vágják ki a kis fát!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi Lánchíd

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A budapesti Lánchíd, északi budai hídfőjén lévő oroszlánszobor alatt kinőtt kis fával kapcsolatos, 48596 számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a növény eltávol...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Emlékmű"-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére