Megoldatlan

Elhagyott gépjármű a Tesco parkolóban.

Anonim Járókelő

Több hónapja áll egy elhagyott londoni taxi a Fogarasi úti Tesco parkolójában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    ez még ott van?
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [TESCO-GLOBÁL Áruházak ZRT Székhely: H-2040Budaörs, Kinizsi út 1-3 Cégjegyzékszám Cg. 13-10-040628 Adószám:10307078-2-44 Adatvédelmi nyilvántartási azonosító: 00707-0003 Pest Megyei Bíróság, mint...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "Tesco"-ra.

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford Escort kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Komáromi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére