Megoldatlan

Ocsmány vasúti fölüljáró

A Vaspálya utcai vasúti fölüljáróra ráférne egy alapos falfirka mentesítés.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést! Meg fogom nézni és ha nincs javulás újra küldjük.
  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs!

    Mostanában nem jártam a Kőér utcai vasúti fölüljáró környékén, de tavaly még nem történt előrehaladás az ügyben. Szerintem a falfirkák továbbra is a műtárgyon éktelenkednek.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/477/ocsmany-vasuti-foluljaro/friss...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valami előrelépés az ügyben?
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapata!

    Köszönettel vettük Társaságunk részére, 2013. augusztus 29-én, továbbított észrevételt.

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: MÁV Zrt.
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére