Megoldatlan

Nagykőrösi út

Anonim Járókelő

T. Cím!

A XVIII. ker. Nagykőrösi út Szálfa u. - Nemes út közötti szakasza az elmúlt néhány évben kritikán aluli állapotra romlott le, kátyú kátyú hátán. Gyakorlatilag nincs 3m sík, egybefüggő homogén útfelület. Ha már a csatornázás során sikerült a lakó utcák aszfaltozásán spórólni akkor legyen kedves az illetékes szerv a Nagykőrösi utat felújítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4706)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XVIII. ker., Nagykőrösi út szere
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Újraküldtem!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő Csapat! Több, mint egy hónapos a bejegyzés, mégsem jött rá válasz a BKK-tól. Ha jól tudom 30 nap alatt válaszolniuk kellene. Kérem küldjék el nekik a problémát még egyszer. Azért enn...
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    Több, mint egy hónapos a bejegyzés, mégsem jött rá válasz a BKK-tól. Ha jól tudom 30 nap alatt válaszolniuk kellene. Kérem küldjék el nekik a problémát még egyszer. Azért en...
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    A Nagykőrösi út egész XVIII. kerületi szakasza kritikán aluli. Gondolom itt az emberek kevesebb gépjármű adót, üzemanyagadót, áfát stb fizetnek, mint máshol. Más magyarázat egyszerűen nincs.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét visszatérő kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiatalság utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk, megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Vihar utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére