Megoldott

hatalmas leszakadò fèlben lèvö faág

1135 Kisgömb u 13 helyén lèvö èpítkezèsi terület ès az utca felett egy hatalmas viharban megreccsent faàg vàrja a következö vihart, hogy leszakadjon. Sürgös megoldàst igènyel a dolog, mielött valaki megsèrül.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    nagyon szèpen köszönöm a szuper gyors ügyintèzèst!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A fa mielőbbi gallyazását a kertészeti cégtől megrendeltük, mely munkát legkésőbb június 11-éig elvégeznek.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére