Megoldott

Elbarikádozott járda

Frissítés 2019.07.24.

VI. kerület válasza:
A jelzett elkerítés omlásveszély miatt történt, az ügyben Budapest Főváros Kormányhivatal V. kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztálya az illetékes.

----
A VI. kerületi Dessewffy utcában a Le Petit Bistrot előtt pár hete elkerítették a járda egy szakaszát, mert előtte pár nappal vakolat darabok hullottak le az ott lévő épületről.
A gyalogosok így hol közlekedjenek? A Másik oldalon végi lejt a járda és autók parkolnak a végi járda felére felálva, ezen az oldalon is a barikád egyik oldalán rendszerint parkolnak szabálytalanul.
Az egyik deszka a fába lett szögelve, amit szintén nem kellene.
Vagy bontsák/bontassák el a torlaszt, hiszen a Le Petit Bistrot székei is ott vannak a területen belül, akkor a gyalogosok miért nem mehetnek el a járdán vagy az úttesten építsenek ki egy emeltebb pót járdát, de a legjobb lenne leverni a laza vakolatot és ezzel megszüntetni a problémát.
Kérem, intézkedjenek a probléma megoldása érdekében! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dessewffy u. 8-10

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Dobos Ágnes - Terézvárosverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A barikádozás megszűnt.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Budapest Főváros Kormányhivatala V. Kerületi Hivatala az érintett
    ingatlanra vonatkozóan indult jókarbantartási eljárást lefolytatta.
    Budapest Főváros Kormányhivatala V.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "A VI. kerületi Dessewffy utcában a Le Petit Bistrot előtt pár hete elkerítették a járda egy szakaszát, mert előtte pár nappal vakolat darabok hullottak le az ott lévő épületről. A gyalogosok így hol közlekedjenek? A Másik oldalon végi lejt a járda és autók parkolnak a végi járda felére felálva, ezen az oldalon is ...

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!
    A jelzett elkerítés omlásveszély miatt történt, az ügyben Budapest Főváros Kormányhivatal V. kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztálya az illetékes.
    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kockakövek és szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Oktogon M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére