Megoldott

Szemetes kellene

Tisztelt Illetékes!
A Lánchíd pesti oldala sokszor nagyon szemetes. Szerintem a képek magukért beszelnek. Kérem, hogy a jelzett helyekre telepítsenek szemeteseket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi Lánchíd

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem is pont oda ahova a képeken van bejelölve, de kihelyeztek szemeteseket!
    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-66988/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Különösen a hétvégén nagyon piszkos
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére