Megoldott

Kidőlt fa a Városligetben

A Városligetben a focipályák környékén kidőlt egy nagy nyárfa. Nincs nagyon látható oka a dolognak, de akkor is jó lenne elvinni. Illetve talán esedékes lenne megvizsgálni a kidőlés okát, hiszen a fa egészséges volt. Ha tényleg felázott a talaj és emiatt más fa is veszélyben van, akkor azzal a Városliget Zrt-nek kezdeni kellene valamit.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 15

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Varga Máté visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00046499 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Varga Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üreg a zöldfelületen, kimosódás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Balesetveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére