Megoldatlan

Városkép illegális rombolása

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.06.14.:
Tájékoztatom, hogy a Budapest VII. ker. Erzsébet körút 1-3. és a VIII. ker. Rákóczi út 48-50. házszámok alatti Társasház sarkán, a homlokzaton elhelyezett óriásplakátok a 33666 helyrajzi számon, illetve 34565 helyrajzi számon elhelyezett óriásplakátok, melyek nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő ingatlanok, ezért illetékesség hiánya miatt tárgyi megkeresését a Budapest Főváros Kormányhivatala Építésügyi és Örökségvédelmi, Hatósági, Oktatási és Törvényességi Felügyeleti Főosztály részére, jelen levelemmel egyidejűleg, további ügyintézésre áttettem.

Fentiek értelmében felkértem a fent nevezett hatóságot a szükséges intézkedések megtételére, majd ezt követően megtett intézkedéseikkel kapcsolatosan mind a bejelentő, mind a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály írásban történő tájékoztatására.
------------------------------------

Budapest belvárosa, beleértve a legfrekventáltabb utak mentén és az UNESCO világörökségi területeken is tele van olyan műemlékekkel, amiknek a homlokzata reklámhálókkal van letakarva.
Ez szabad lenne ha építkezés folyna a háló alatt, de még állványokat sem állítottak fel a hazugság megtámogatásáért.
A városvezetésnek ideje cselekednie, mert a Budapest egyre gyalázatosabban néz ki.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Somogyi Béla u. 1

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "BFKH Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest belvárosa, beleértve a legfrekventáltabb utak mentén és az UNESCO világörökségi területeken is tele van olyan műemlékekkel, amiknek a homlokzata reklámhálókkal van letakarva. Ez szabad lenne ha építkezés folyna a háló alatt, de még állványokat sem állítottak fel a hazugság megtámogatásáért. A városvezetésnek i...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettem JAROKELO-BUDAPEST-00046330 számú "Városkép illegális rombolása" tárgyú bejelentését.

    Tájékoztatom, hogy a Budapest VII. ker. Erzsébet körút 1-3. és a VIII. ker.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-68619/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve az Építésügyi és Örökségvédelmi, Hatósági, Oktatási és Törvényességi Felügyeleti Főosztálynak az
    eoh.titkarsag@bfkh.gov.hu
    email címre.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült reklámhordozó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére