Megoldott

Városképet rondító, szabálytalan reklámok

Anonim Járókelő

Frissítés 2020.08.17.
Tisztelt Illetékes! Sajnos a bejelentéshez csatolt 2. fényképen szereplő épületről a mai napig nem távolították el a reklámot (képet csatolok kommentben). Kérem, szíveskedjenek azzal az ingatlannal kapcsolatban is megtenni a szükséges intézkedéseket! Köszönjük a munkájukat!

------------------------

Frissítés 2019.08.31.
A probléma még mindig fennáll.

------------------------

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a Széll Kálmán téren távolítassák el a szabálytalan épülethalókat, rendkívül rondák. Ilyen hálót tudtommal csak építkezés/felujítás alkalmával lehetne kihelyezni.
Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 104

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest Főváros Kormányhivatala II Kerületi Hivatalához illegális
    reklám kihelyezés miatti bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom,
    hogy a reklám molinó eltávolításra került. Az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.08.31. A probléma még mindig fennáll. ------------------------ Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy a Széll Kálmán téren távolítassák el a szabálytalan épülethalókat, rendkívül rondák. Ilyen hálót tudtommal csak építkezés/felujítás alkalmával lehetne kihelyezni. Köszönöm a munkájukat!"-ról "Frissítés 2020.08.17. Tisztelt Illetékes! Sajnos a bejelentéshez csatolt 2. fényképen szereplő épületről a mai napig nem távolították el a reklámot (képet csatolok kommentben). Kérem, szíveskedjenek azzal az ingatlannal kapcsolatban is megtenni a szükséges intézkedéseket! Köszönjük a munkájukat! ------------------------ Frissítés 2019.08.31. A probléma még mindig fennáll. ------------------------ Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy a Széll Kálmán téren távolítassák el a szabálytalan épülethalókat, rendkívül rondák. Ilyen hálót tudtommal csak építkezés/felujítás alkalmával lehetne kihelyezni. Köszönöm a munkájukat!"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes! Sajnos a bejelentéshez csatolt 2. fényképen szereplő épületről a mai napig nem távolították el a reklámot (képet csatolok kommentben). Kérem, szíveskedjenek azzal az ingatlannal ka...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest Főváros Kormányhivatala II Kerületi Hivatalához illegális
    reklám kihelyezés miatti bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom,
    hogy a Hivatal munkatársai helyszíni ellenőrzé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss képek a helyszínről:
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH Hatósági Osztály"-ról "BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Hatósági Osztály

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály"-ról "BFKH Hatósági Osztály"-ra.

  • BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Lukács Máté
    koordinátor

    Járókelő Közhasznú Egyesület

    Tisztelt Uram!

    A 2019. július 11-én, és 2019. augusztus 23-án e-mail útján Budapest Főváros Kormányhivatala V. Kerületi Hivatalához (a továbbiak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy a Széll Kálmán téren távolítassák el a szabálytalan épülethalókat, rendkívül rondák. Ilyen hálót tudtommal csak építkezés/felujítás alkalmával lehetne kihelyezni. Köszönöm a munkájukat!"-ról "Frissítés 2019.08.31. A probléma még mindig fennáll. ------------------------ Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy a Széll Kálmán téren távolítassák el a szabálytalan épülethalókat, rendkívül rondák. Ilyen hálót tudtommal csak építkezés/felujítás alkalmával lehetne kihelyezni. Köszönöm a munkájukat!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Próbáljuk meg utóljára elküldeni, hátha érkezik válasz.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! A Fővárosi Önkormányzattól kapott információk alapján jelen esetben a Fővárosi Kormányhivatal I. Kerületi Hivatala Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály az illetékes, akinek a bejel...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz az Illetékestől, kérem, hogy küldjétek újra a bejelentést!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    2017 óta a kerületi önkormányzatok az illetékesek.

    A II. kerület rendelete:
    http://www.masodikkerulet.hu/akadalymentes//data/cms163870/45_2017_1220_j.docx

    telkep.epugy@masodikkerulet.hu
  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve az Építésügyi és Örökségvédelmi, Hatósági, Oktatási és Törvényességi Felügyeleti Főosztálynak az eoh.titkarsag@bfkh.gov.hu email címre.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére