Megoldatlan

Burkolati hibák

Tisztelt Illetékes!

Az M3-as metró felújított Forgách utcai állomásán a padlóburkolat kőlapjait jóval nagyobb gondossággal kellett volna kiválogatni. Számtalan esetben kerültek egymás mellé színben, mintázatban elütő lapok, illetve sokszor egy-egy kőlapon belül is óriási színbeli különbségek vannak. A padlóburkolat így foltosnak, vizesnek és rendezetlennek hat.

Az Újpest-központ irányú peron északi kijáratánál az egyik taktilis elem nem megfelelő, mert a kőlap egyik végén a kidomborodó csíkok "elfogynak".

Kérem, hogy garanciálisan végeztessék el a burkolat javítását, cseréjét!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 152-156

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem járok erre mostanában, de szerintem megoldatlan.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, legyen 1 év a határidő (április 30.)
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0013026/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00045096

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A probléma megoldásában illetékes BKV Zrt. azt válaszolta, hogy a Forgách utcai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy küldjétek újra!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    északi kijárat
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a hiányzó képeket, kérem, hogy cseréljétek!
  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy lift sem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Forgách utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos ablakok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére