Megoldott

Elmozdult a metrólogó

Tisztelt BKK!

A Gyöngyösi utcai metróállomásnál a Váci úton (a buszvégállomás felőli oldalon) található egyik metrólogó elmozdult a helyéről, ferde. Kérem az eredeti állapot helyreállítását.

Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyösi utca M

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Én jelenleg rendben találom ezt a logót...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dávid!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Járókelő Dávid visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    :D
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012804-005/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00045045

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban több társasággal és szakterülettel egyeztettünk. Az ér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Váci út 178, 1138 (Gyöngyösi utca M) (47.54871969, 19.07340875, 16)"-ról "Budapest, Gyöngyösi utca M, 1138 Magyarország (47.548695, 19.073483, 16)"-ra.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK válaszára hivatkozva küldöm a Google utcakép 2018 júniusi felvételét (a hiba már akkor is fennállt), amely alapján tökéletesen beazonosítható az elferdült logó. Ezt mellékelve szeretnék kérni eg...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012804/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00045045

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy lift sem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Forgách utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos ablakok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére