Megoldatlan

Kint maradt tábla

Frissítés 2019.08.28.
Továbbra sem sikerült leszedni.

-----

Üdvözletem!

Immár lassan egy hónapja jár a hármas metró, az Árpád hídnál ("A" kijárat) viszont még ma is kint van a pótlóbuszt jelző tábla. Kérem az illetékes intézkedését.

Köszönettel:

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Árpád híd M

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Üdvözletem! Immár lassan egy hónapja jár a hármas metró, az Árpád hídnál ("A" kijárat) viszont még ma is kint van a pótlóbuszt jelző tábla. Kérem az illetékes intézkedését. Köszönettel:"-ról "Frissítés 2019.08.28. Továbbra sem sikerült leszedni. ----- Üdvözletem! Immár lassan egy hónapja jár a hármas me...

  • K. Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem sikerült leszedni...
  • K. Ákos visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Árpád hídnál az "A" jelű metrókijáratánál található kint felejtett ideiglenes tábla eltávolítására felkérjük a 3-as metró felújítását végző kivitelezőt.
    A megvalósulá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • K. Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy lift sem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Forgách utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére