Megoldott

Fasor

Azt ígérték ,fasort ültetnek.De hova,ha leaszfaltozták az egész járdát?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nádor u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Gábor, kérünk, hogy kommentben jelezd, hogy elfogadod-e a megoldást. Ha nem, akkor küldj nekünk leírást a mostani helyzetről, és nagy segítség lenne új fotó is.
  • Kovács Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Aproblémát, részben, megoldották.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00044363” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentéshez csatolt fénykép a Nádor u.-nak a Csokonai u. – Erkel u. közötti szakaszát muta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Licsinszky Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    FUUUU :(
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kovács Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére