Megoldatlan

Megrongált rács a telepített fa körül

Rejtélyes módon megrongálódott és eltűnt a talajt takaró rács két különböző fa körül is a Váci utca és a Kígyó utca kereszteződésében.
Maga az utca nagyjából egy éve lett felújítva, azonban a romlás virága itt is megjelentek.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Dehogy... kivették a törött rácsot és feltöltötték murvával. Amúgy érdemes megnézni a Pesti Barnabás utca burkolatát is, az sem bírt ki 1 évet sem.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták végül?
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotót sajnos elfelejtettem lőni, de valami történik, sajnos nem úgy néz ki - egyelőre -, hogy az eredeti állapota kerülne helyreállításra. Azért bízzunk benne...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem most lett ilyen, körülbelül amikor átadták utána lett nem sokkal, mert valószínűleg valaki ráhajtott egy teherautóval. Nagyon balesetveszélyes és mindent elmond a a külföldieknek hiszen pont a...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Virágok nincsenek locsolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Reáltanoda utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére