Megoldásra vár

Használaton kívüli telefonfülkék

Frissítés 2019.07.24.

Budapest Főváros válasza
Tájékoztatom, hogy a Budapest XIII. ker. Újpest-városkapunál (26019/15 helyrajzi szám) lévő telefonfülkék nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületen találhatóak, ezért illetékesség hiánya miatt tárgyi megkeresését a Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal részére, jelen levelemmel egyidejűleg, további ügyintézésre áttettem.

Fentiek értelmében felkértük a fent nevezett hatóságot a szükséges intézkedések megtételére, majd ezt követően megtett intézkedéseikkel kapcsolatosan mind a bejelentő, mind a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály írásban történő értesítésére.

----
Frissítés 2019.07.15.

Nem MÁV illetékesség.

----
Frissítés 2019.04.12.

Nem Telekom illetékesség.

----
Tisztelt Illetékes!

Kérem, hogy az Újpest-városkapunál található használaton kívüli telefonfülkék bontására tegyék meg a szükséges intézkedéseket.
A fülkéknek ma már semmi funkciója nincs, viszont tele lehet őket szemetelni, és nem mutatnak túl jól ebben a forgalmas csomópontban, nem messze az M3-as metró frissen átadott megállójának kijáratától.

Köszönettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-városkapu

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés alapján a MÁV fogja eltávolítani.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést!

    Mivel a telefonfülkék a XIII. kerületet csúfítják, megszüntetése és a terület rendezése Önkormányzatunk számára is fontos. Azonban jelen esetben nem tudju
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint megy a passzolgatás.

    Ha ők is lepattintják, akkor talán olyan szöveget érdemes küldeni a Fővárosnak, hogy "mondják meg, kié". Így csak annyit mondanak, hogy "bocsi, nem a mienk, mossuk kezeinket..."
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet újra.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy az Újpest-városkapunál található használaton kívüli telefonfülkék bontására tegyék meg a szükséges intézkedéseket. A fülkéknek ma már semmi funkciója nincs, viszont tele lehet őket szemetelni, és nem mutatnak túl jól ebben a forgalmas csomópontban, nem messze az M3-as metró frissen átadott megállójának kijáratától. Köszönettel, Szász László"-ról "Frissítés 2019.07.24. Budapest Főváros válasza Tájékoztatom, hogy a Budapest XIII. ker. Újpest-városkapunál (26019/15 helyrajzi szám) lévő telefonfülkék nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületen találhatóak, ezért illetékesség hiánya miatt tárgyi megkeresését a Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal részére, jelen levelemmel egyidejűleg, további ügyintézésre áttettem. Fentiek értelmében felkértük a fent nevezett hatóságot a szükséges intézkedések megtételére, majd ezt követően megtett intézkedéseikkel kapcsolatosan mind a bejelentő, mind a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály írásban történő értesítésére. ---- Frissítés 2019.07.15. Nem MÁV illetékesség. ---- Frissítés 2019.04.12. Nem Telekom illetékesség. ---- Tisztelt Illetékes! Kérem, hogy az Újpest-városkapunál található használaton kívüli telefonfülkék bontására tegyék meg a szükséges intézkedéseket. A fülkéknek ma már semmi funkciója nincs, viszont tele lehet őket szemetelni, és nem mutatnak túl jól ebben a forgalmas csomópontban, nem messze az M3-as metró frissen átadott megállójának kijáratától. Köszönettel, Szász László"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettem JAROKELO-BUDAPEST-00043720 számú "Használaton kívüli telefonfülkék" tárgyú bejelentését.

    Tájékoztatom, hogy a Budapest XIII. ker. Újpest-városkapunál (26019/15
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-89979/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem is küldjük el a Fővárosnak
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is a Fővárosra gondolok. Nekik tudniuk kell, hogy kié.
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet esetleg a Fővárost megkérdezni? A fülkéket jól láthatóan hosszú évek óta nem kezeli hivatalosan senki. Nekik szerintem lehet illetékességük megszüntetni a budapest területén található joghéz...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő telefonfülkéket nem a MÁV Zrt. telepítette, nyilvántartásainkban nem szerepel, ezért bontási illetékességünk sincs.

    Kérjük tájékoztatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahogy nem lep meg :(
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük az ismételt tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, illetékesség esetén, a szükséges intézkedések megtétele érdekében.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy küldjétek el a MÁV-nak vagy a BKK-nak!
  • Csizmár Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Mit vártok, ez Mo.... :(
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A MÁV-tól 2018.05.07-én érkezett válasz az egyik korábbi bejelentésre. Eszerint a BKK, a Telekom és a MÁV felvette a kapcsolatot, de még nem született megállapodás a fülkék sorsáról és a tulajdoni vis...
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is fenntartjuk álláspontunkat, amely szerint a „fülkék”, ahol korábban a nyilvános telefonok üzemeltek, nem a Magyar Telekom tulajdonában állnak, így nem a mi feladatunk az építmény elbontása.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Elképesztő.......
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük, hat...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    most volt a híradóba is hátha történik valami
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    és a másik oldalt is rendbe kéne tenni.....
    lesett kőtömb stb...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megpróbálom összeszedni a kronológiát
    2015.07.08. - első bejelentés
    2015.07.22. - Telekom válasza, a problémát ismerik, de ők nem tulajdonosok, csak használók
    2017.10.09. - második bejelentés
    2018.01.
    ...
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    esetleg még Index meg Origó nak megküldeni címlapra
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Van egy ötletem, hátha nem teljes kapufa:
    a Boráros téren és a Corvin negyed metrómegállóban az elbontott fülkék helyeinek kezelője a Budapest Közút.

    Eddig ezek a Városkapus fülkés bejelentések elmen...
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem baj, akkor mindig küldözgetjük. Annyira ronda, hogy egy csoda :DDD
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Máté, van esetleg előzmény? (én nem találtam) Gondolom, hogy nem fog egyszerűen megoldódni, de méltó arra, hogy ez legyen a 200. bejelentésem :D
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt senki sem tudja megoldani (MÁV, Telekom, BKK, Főváros)...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére