Megoldásra vár

Roncsautó

Anonim Járókelő

Hihetetlen a történet, az alábbi cikk szerint elszállították:
https://444.hu/2019/03/21/kaoszt-okozna-ha-a-rendorok-komolyan-vizsgalnak-a-twitter-es-fb-posztokban-tett-bejelenteseket

Azonban a járművet kb. 50 méterrel odébb helyezték.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szerdahelyi u. 1

Hozzászólások

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Engem továbbra is érdekelne, hogy került 50 méterrel arrébb az állítólagos elszállítás után...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Értesítve
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Salgótarjáni utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bontódó kocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Z. Nikolett
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére