Megoldatlan

Beszakadt csatornafedél

FRISSÍTÉS: 2020.03.30. - III.kerületi Polgármesteri Hivatal válasza:
"A bejelentésben szereplő aknafedél kimutatásunk szerint az NKM Földgázszolgáltató Zrt. (korábban Fővárosi Gázművek Zrt.) tulajdonában van"
------
FRISSÍTÉS 2020.02.26.:

Az FPH válasza:
"A III. kerületi Gázgyár utca nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában, vagy kezelésében van. Az érintett terület tulajdonosa Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata. Tárgyi aknafedlap elhelyezéséhez a terület tulajdonosának a kivitelezés megkezdése előtt tulajdonosi hozzájárulást kellett adni. Az aknafedlap tulajdonosának kiderítése érdekében kérem szíveskedjenek Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata Polgármesteri Hivatalhoz fordulni."

-----

Cserére szoruló csatornadefél

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 40154

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg, így az belsős szabályunk értelmében megoldatlan.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Az NKM Kommunikációs Osztálya az alábbi választ adja a jarokelo.hu alábbi bejelentésére.

    A Budapest, Gázgyár u. 40154. alatt jelzett csatornafedél nem az NKM Földgázhálózati Kf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: NKM Energia Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "NKM Energia Zrt."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.02.26.: Az FPH válasza: "A III. kerületi Gázgyár utca nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában, vagy kezelésében van. Az érintett terület tulajdonosa Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata. Tárgyi aknafedlap elhelyezéséhez a terület tulajdonosának a kivitelezés megkezdése előtt tulajdonosi hozzájárulást kellett adni. Az aknafedlap tulajdonosának kiderítése érdekében kérem szíveskedjenek Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata Polgármesteri Hivatalhoz fordulni." ----- Cserére szoruló csatornadefél"-ról "FRISSÍTÉS: 2020.03.30. - III.kerületi Polgármesteri Hivatal válasza: "A bejelentésben szereplő aknafedél kimutatásunk szerint az NKM Földgázszolgáltató Zrt. (korábban Fővárosi Gázművek Zrt.) tulajdonában van" ------ FRISSÍTÉS 2020.02.26.: Az FPH válasza: "A III. kerületi Gázgyár utca nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában, vagy kezelésében van. Az érintett terület tulajdonosa Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata. Tárgyi aknafedlap elhelyezéséhez a terület tulajdonosának a kivitelezés megkezdése előtt tulajdonosi hozzájárulást kellett adni. Az aknafedlap tulajdonosának kiderítése érdekében kérem szíveskedjenek Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata Polgármesteri Hivatalhoz fordulni." ----- Cserére szoruló csatornadefél"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    A bejelentésben szereplő aknafedél kimutatásunk szerint az NKM Földgázszolgáltató Zrt. (korábban Fővárosi Gázművek Zrt.) tulajdonában van, ezért kérem az észrevételt részükr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Cserére szoruló csatornadefél"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.26.: Az FPH válasza: "A III. kerületi Gázgyár utca nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában, vagy kezelésében van. Az érintett terület tulajdonosa Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata. Tárgyi aknafedlap elhelyezéséhez a terület tulajdonosának a kivitelezés megkezdése előtt tulajdonosi hozzájárulást kellett adni. Az aknafedlap tulajdonosának kiderítése érdekében kérem szíveskedjenek Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata Polgármesteri Hivatalhoz fordulni." ----- Cserére szoruló csatornadefél"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "III. kerület"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent „Beszakadt csatornafedél” panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A III. kerületi Gázgyár utca n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-17840/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kiss István Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni, de sajnos
    nem áll módunkban a hibát javítani, mivel a fotókon látható fedlap nem
    közcsatorná
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Kiss István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Krenedits Sándor utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dologház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére