Megoldásra vár

Letört szélű járda

Letört szélű járda nehezíti az életet a Mika Tivadar Mulatóval szemben. Kérem segítsenek a probléma megoldásában!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 48

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A burkolat helyreállítására vonatkozóan árajánlatot kérünk be.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Bándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére